Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Ádám Réka ÖBI adam.reka [at] okologia.mta.hu
Antal Klára ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Arany Ildikó ÖBI arany.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 137
Aszalós Réka ÖBI aszalos.reka [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 243
Bajusz Tamás ÖBI bajusz.tamas [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 140
Balázs Borbála ÖBI balazs.borbala [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 243
Báldi András, az MTA doktora, főigazgató ÖBI baldi.andras [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 111
Bartha Sándor, PhD, csoportvezető ÖBI bartha.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 161
Bede-Fazekas Ákos ÖBI bede-fazekas.akos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122 / 133
Bereczki Krisztina ÖBI bereczki.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Béresné Papp Szilvia ÖBI papp.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Biró Bernadett ÖBI biro.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Blik Patrik ÖBI blik.patrik [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 130
Bognár Andrásné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Bölöni János ÖBI boloni.janos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 124
Bolváriné Nagy Melinda ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Boros Gergő ÖBI boros.gergo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 121
Botta-Dukát Andrea ÖBI botta-dukat.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Botta-Dukát Zoltán, az MTA doktora, igazgató ÖBI botta-dukat.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 138
Buday Zita ÖBI buday.zita [at] okologia.mta.hu
Csecserits Anikó ÖBI csecserits.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 149
Czibulya Miklós ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Czúcz Bálint ÖBI czucz.balint [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 137
Demeter László ÖBI demeter.laszlo [at] okologia.mta.hu
Drágáné Virág Hajnalka ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Elek Zoltán ÖBI elek.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 254
Engel Rita Ph.D. ÖBI engel.rita [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 118, 251
Erdős László ÖBI erdos.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Fábian Zsófia ÖBI fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 119
Farkas Edit, PhD, csoportvezető ÖBI farkas.edit [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Fráter Erzsébet ÖBI frater.erzsebet [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 127, 153
Gál Norbert ÖBI gal.norbert [at] okologia.mta.hu
Gerencsér László ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Gira Krisztina ÖBI gira.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 141
Göde Rozália ÖBI obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Grezner Istvánné ÖBI grezner.rozsika [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 128
Grezner László ÖBI
Győrffy Rózsa ÖBI obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Halassy Melinda, PhD ÖBI halassy.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 123
Halász Krisztián ÖBI halasz.krisztian [at] okologia.mta.hu
Halászné Szakács Éva ÖBI szakacs.eva [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147
Hollós Roland ÖBI hollorol [at] gmail.com
Horváth András, PhD ÖBI horvath.andras [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 133
Horváth Istvánné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Horváth József Vince ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Horváth Sándorné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Huszák Tibor ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Huszár Valéria ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Ittzés Dóra ÖBI ittzes.dora [at] okologia.mta.hu
Kalóczkai Ágnes ÖBI kaloczkai.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 136

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: