Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Ádám Réka ÖBI adam.reka [at] okologia.mta.hu
Arany Ildikó ÖBI arany.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 137
Aszalós Réka ÖBI aszalos.reka [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 243
Bajusz Tamás ÖBI bajusz.tamas [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 140
Báldi András, az MTA doktora, főigazgató ÖBI baldi.andras [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 111
Bartha Sándor, PhD, csoportvezető ÖBI bartha.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 161
Bede-Fazekas Ákos ÖBI bede-fazekas.akos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122 / 133
Bereczki Krisztina ÖBI bereczki.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Béresné Papp Szilvia ÖBI papp.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Biró Bernadett ÖBI biro.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Blik Patrik ÖBI blik.patrik [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 130
Bognár Andrásné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Bölöni János ÖBI boloni.janos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 124
Bolváriné Nagy Melinda ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Boros Gergő ÖBI boros.gergo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 121
Botta-Dukát Andrea ÖBI botta-dukat.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Botta-Dukát Zoltán, az MTA doktora, igazgató ÖBI botta-dukat.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 138
Buti Edit ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Csecserits Anikó ÖBI csecserits.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 149
Czibulya Miklós ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Czúcz Bálint ÖBI czucz.balint [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 137
Demeter László ÖBI demeter.laszlo [at] okologia.mta.hu
Drágáné Virág Hajnalka ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Engel Rita Ph.D. ÖBI engel.rita [at] okologia.mta.hu
Erdős László ÖBI erdos.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Fábián Imre ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Dr. Fekete Gábor, akadémikus ÖBI fekete.gabor [at] okologia.mta.hu
Fráter Erzsébet ÖBI frater.erzsebet [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 127, 153
Gál Norbert ÖBI gal.norbert [at] okologia.mta.hu
Gira Krisztina ÖBI gira.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 141
Göde Rozália ÖBI obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Grezner Istvánné ÖBI grezner.rozsika [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 128
Grezner László ÖBI
Halassy Melinda, PhD ÖBI halassy.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 123
Halász Krisztián ÖBI halasz.krisztian [at] okologia.mta.hu
Halászné Szakács Éva ÖBI szakacs.eva [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147
Hollós Roland ÖBI hollos.roland [at] okologia.mta.hu
Horváth András, PhD ÖBI horvath.andras [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 133
Horváth Istvánné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Huszák Tibor ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Huszár Valéria ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Ittzés Dóra ÖBI ittzes.dora [at] okologia.mta.hu
Kalóczkai Ágnes ÖBI kaloczkai.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 136
Kertész Miklós ÖBI kertesz.miklos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 159
Kiss Márton ÖBI kiss.marton [at] okologia.mta.hu
Kolonics Bernadett ÖBI kolonics.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 129, 106
Kósa Géza címzetes egyetemi docens, osztályvezető ÖBI kosa.geza [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 125, 153
Kósa Katalin ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Kovács Bence ÖBI kovacs.bence [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 107
Kovács-Hostyánszki Anikó ÖBI kovacs.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: