Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Kókai Zsuzsanna DKI kokai.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
Szegő Dóra DKI szego.dora [at] okologia.mta.hu
Nagy-László Zsolt DKI nagy-laszlo.zsolt [at] okologia.mta.hu
Fekete Judit DKI fekete.judit [at] okologia.mta.hu
Lukács Áron DKI lukacs.aron [at] okologia.mta.hu
Kovács Dóra MTA ÖK kovacs.dora [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 120
Makki-Burdon Szilvia, csoportvezető MTA ÖK burdon.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 205
Péter Zsolt MTA ÖK peter.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 109
Szántó András MTA ÖK szanto.andras [at] okologia.mta.hu
Prof. Szathmáry Eörs, az MTA tagja MTA ÖK szathmary.eors [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 131
Battonyai Izabella MTA ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Kovács-Hostyánszki Anikó MTA ÖK kovacs.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Czárán Tamás MTA ÖK
Brooks, Daniel R professzor MTA ÖK
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Mihalkóné Vukovics Ildikó MTA ÖK vukovics.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793105
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 119
MTA ÖK Főigazgatóság MTA ÖK mtaok.foigazgatosag [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Jakabné Nagy Zsuzsanna MTA ÖK nagy.zsuzsa [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Katona Tamásné MTA ÖK katona.tamasne [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 109
Biró Marianna MTA ÖK biro.marianna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Kuska Éva MTA ÖK kuska.eva [at] okologia.mta.hu
06-28-360-122 / 141
MTA ÖK ÖBI és a Nemzeti Botanikus Kert portaszolgálata MTA ÖK obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Kun Ádám MTA ÖK kun.adam [at] okologia.mta.hu
Molnárné Fejes Edit, gazdasági igazgató MTA ÖK fejes.edit [at] okologia.mta.hu
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Hubai András MTA ÖK hubai.andras [at] okologa.mta.hu
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Scheuring István MTA ÖK scheuring.istvan [at] okologia.mta.hu
Gombás Viktória MTA ÖK gombas.viktoria [at] okologia.mta.hu
+36 30 / 636-2565
Makkiné Horváth Mónika MTA ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 114
Szabó Gyöngyi MTA ÖK szabo.gyongyi [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 106
Bartha Csilla MTA ÖK bartha.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 115
Jordán Ferenc, osztályvezető MTA ÖK jordan.ferenc [at] okologia.mta.hu
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Král Adrienn MTA ÖK kral.adrienn [at] okologia.mta.hu
Windischmann Elvira, csoportvezető MTA ÖK windischmann.elvira [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 214
Vásárhelyi Zsóka MTA ÖK vasarhelyi.zsoka [at] okologia.mta.hu
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
Zimber Szilvia Zsuzsanna MTA ÖK zimber.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 130
Szigeti Viktor ÖBI szigeti.viktor [at] okologia.mta.hu
Szabó Krisztina ÖBI szabo.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 251, 118
Tóth Zsófia ÖBI
Bartha Sándor, PhD, csoportvezető ÖBI bartha.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 161
Zölei Anikó ÖBI zolei.aniko [at] okologia.mta.hu
Fráter Erzsébet ÖBI frater.erzsebet [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 127, 153
Kövendi-Jakó Anna ÖBI kovendi-jako.anna [at] okologia.mta.hu
Aszalós Réka ÖBI aszalos.reka [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 243
Sölch Benedekné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 128

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: